Witamy w naszym serwisie!

Jesteśmy tu po to, aby pomóc Ci wrócić do działania

Jeszcze parę słów o nas

Nasi technicy mają piąty dan w naprawach urządzeń mobilnych.
Wykonujemy naprawy pogwarancyjne: smartfony i tablety naprawiamy w
ciągu paru godzin, a laptopy w 2 dni. W naszym serwisie napijesz się kawy
lub herbaty i będziesz mógł odpocząć, dopóki technik nie usunie usterki.
Dla nas liczysz się Ty i Twoje urządzenie, dlatego używamy wysokiej
jakości części od sprawdzonych producentów.
37,000
Wykonanych diagnoz
25,000
Wymienionych części
31,500
Naprawionych urządzeń

Poznaj nas

Jesteśmy pasjonatami nowych technologii: uwielbiamy nowinki technologiczne, a w wolnych chwilach czytamy newsy techniczne i software’owe. W ciągu kilku lat przeszliśmy długą drogę, której zwieńczeniem jest QuickFix. Pracowaliśmy w dziale logistycznym, technicznym i obsłudze klienta dlatego doskonale wiemy, jak powinien funkcjonować serwis komputerowy – tę wiedzę wykorzystujemy do usprawniania naszej firmy. Jesteśmy tu po to, żeby Ci pomóc.

Bartek Ratajczak

Na technologii zna się jak mało kto. Uważa, że naprawa urządzenia mobilnego od strony klienta nie różni się od naprawy butów – klienta obchodzi to, jak długo jeszcze będzie mógł z nich korzystać. Dokłada wszelkich starań, żeby każde naprawione w QuickFix urządzenie mogło służyć swoim użytkownikom przez lata.

Prywatnie entuzjasta nowych technologii, programowania, oryginalnych produkcji Netflixa i klasycznego rocka. Z wyboru użytkownik Apple. Trochę geekowaty, wielki fan Wiedźmina. Marzy o podróży dookoła świata vanem.

Andriej Gaewski

Lubi pomagać w problemach z techniką użytkową. Jego celem jest pokazanie ludziom, że serwis komputerowy to coś więcej niż jeden człowiek, który przy każdej drobnej usterce zabiera telefon na dwa tygodnie. Wie, że czas jest dla klientów najważniejszy, dlatego stawia na wysoką jakość, szybki serwis i miłą, empatyczną obsługę klienta.

Prywatnie miłośnik Androida i pasjonat nowych technologii. Nie omija żadnej konferencji Google, Apple czy Microsoft. Uwielbia piłkę nożną. Z gier komputerowych preferuje wyścigówki oraz strzelanki. Uważa, że zima jest zbędną porą roku. Ani dnia nie spędza bez muzyki.
Poznaj Mirka
Twój personalny doradca serwisowy
prosto w Messengerze
Messanger asystent quickfix.pl

Nasze usługi

Wymiana ekranu czy baterii w iPhone i Samsung jest dla nas codziennością. Robimy to szybko i dobrze, ale umiemy nie tylko to. 
Masz pytania w związku z uszkodzonym
urządzeniem? A może po prostu chcesz
przywitać się? Śmiało daj znać!